objednávkový formulář ceník obchodní podmínky reference úspěchy ke stažení kontakt o nás
návštěvnost
Ekohelp, s. r. o.O nás
O SPOLEČNOSTI
Fiktivní firma Ekohelp, s. r. o., sídlící při OA Olgy Havlové v Janských Lázních, zahájila svou činnost v říjnu roku 2014 a její hlavní aktivitou je poskytování ekonomického poradenství.

Jste-li živnostník nebo firma, která nepotřebuje účetní na trvalý pracovní poměr,
nebo jen potřebujete zpracovat daňové přiznání, případně si sjednat kontrolu správnosti vašeho účetnictví, jsme tady pro Vás.

Společníci
Jan DUDIŇÁK
Pozice ve společnosti: Jednatel, společník
Funkce ve společnosti: Ředitel společnosti, grafik, webmaster
Jan HLAVSA
Pozice ve společnosti: Společník
Funkce ve společnosti: Zástupce ředitele
Richard TRÁVNÍČEK
Pozice ve společnosti: Společník
Funkce ve společnosti: Vedoucí účetní
Účetnictví a daňová evidence
Vedení účetnictví a daňové evidence dle platných účetních předpisů a právních norem. Kvalitní a včasné zpracování veškeré účetní a daňové agendy, předkládaní výsledků hospodaření, vypracování analýzy nákladů, účetní poradenství a další.
Mzdy
Zpracování mezd a veškeré mzdové evidence, včetně měsíčních přehledů pro zdravotní pojišťovnu a správu sociálního zabezpečení, zúčtování záloh, vedení evidence personalistiky dle platných předpisů, zastupování na příslušných úřadech v rámci řízení.
Daňová přiznání
Součástí služeb je zpracování daňových přiznání k dani z příjmů právnických osob a fyzických osob, přiznání k DPH, souhrn. hlášení, přiznání k silniční dani a jejich elektronickém podání finančnímu úřadu, samozřejmostí je zastupování u FÚ v rámci řízení.