objednávkový formulář ceník obchodní podmínky reference úspěchy ke stažení kontakt o nás
návštěvnost
Ekohelp, s. r. o.Software
STEREO je účetní a ekonomický software pro vedení agendy pro podvojné účetnictví nebo daňovou evidenci. Je možné účtovat jednu nebo více firem a pracovat na jednom nebo více počítačích. Stereo se uplatní zejména v menších firmách a účetních společnostech. Jeho prostřednictvím můžete zpracovávat účetnictví, vystavovat faktury, evidovat objednávky, sledovat zásoby, zpracovávat personalistiku a mzdy atd.
Ekonomický software POHODA je program, který využívá spoustu malých a středních firem v Česká republice i na Slovensku. S účetním a informačním systémem POHODA může vaše firma zlepšit nejen svoji efektivitu a produktivitu, ale také lépe a rychle sledovat ty nejdůležitější účetní a ekonomické ukazatele. Účetní software POHODA je ve firmách vítán jak pro svojí ekonomickou propracovanost, ale také jednoduchost a intuitivní ovládání práce každého uživatele.
Účetnictví a daňová evidence
Vedení účetnictví a daňové evidence dle platných účetních předpisů a právních norem. Kvalitní a včasné zpracování veškeré účetní a daňové agendy, předkládaní výsledků hospodaření, vypracování analýzy nákladů, účetní poradenství a další.
Mzdy
Zpracování mezd a veškeré mzdové evidence, včetně měsíčních přehledů pro zdravotní pojišťovnu a správu sociálního zabezpečení, zúčtování záloh, vedení evidence personalistiky dle platných předpisů, zastupování na příslušných úřadech v rámci řízení.
Daňová přiznání
Součástí služeb je zpracování daňových přiznání k dani z příjmů právnických osob a fyzických osob, přiznání k DPH, souhrn. hlášení, přiznání k silniční dani a jejich elektronickém podání finančnímu úřadu, samozřejmostí je zastupování u FÚ v rámci řízení.