objednávkový formulář ceník obchodní podmínky reference úspěchy ke stažení kontakt o nás
návštěvnost
Ekohelp, s. r. o.SoftwareÚčetní software STEREO
STEREO je účetní a ekonomický software pro vedení agendy pro podvojné účetnictví nebo daňovou evidenci. Je možné účtovat jednu nebo více firem a pracovat na jednom nebo více počítačích.
Jeho prostřednictvím můžete
zpracovávat účetnictví, vystavovat faktury, evidovat objednávky, sledovat zásoby, zpracovávat personalistiku a mzdy atd.
Stereo vyniká přehledným ovládáním ve Windows, pravidelnou aktualizací a podporou od výrobce.
Obsahuje přes 700 připravených výstupních sestav
a přes 2000 formulářů. K dispozici je řada chytrých funkcí,
které Vám pomohou s řešením mnoha rutinních prací.
Pro přehledné výstupy je k dispozici přes 700 připravených sestav a grafů, které lze navíc uživatelsky přizpůsobovat. Můžete si tak výstupy z programu plně přizpůsobit svým potřebám, nebo si vytvořit sestavy nové.
Účetnictví a daňová evidence
Vedení účetnictví a daňové evidence dle platných účetních předpisů a právních norem. Kvalitní a včasné zpracování veškeré účetní a daňové agendy, předkládaní výsledků hospodaření, vypracování analýzy nákladů, účetní poradenství a další.
Mzdy
Zpracování mezd a veškeré mzdové evidence, včetně měsíčních přehledů pro zdravotní pojišťovnu a správu sociálního zabezpečení, zúčtování záloh, vedení evidence personalistiky dle platných předpisů, zastupování na příslušných úřadech v rámci řízení.
Daňová přiznání
Součástí služeb je zpracování daňových přiznání k dani z příjmů právnických osob a fyzických osob, přiznání k DPH, souhrn. hlášení, přiznání k silniční dani a jejich elektronickém podání finančnímu úřadu, samozřejmostí je zastupování u FÚ v rámci řízení.